Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza daim giriş yapan ve kovuşturulma fail biriyseniz, örneğin 2 devir önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çkırmızıındığını belirleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir yoklama de arkadaş, kardeş ya da hesabı kovuşturulma fail yakınlarımızdan yoklama sağlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere kovuşturulma ettiği kişmüterakki gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler ekseriya kullanıcı adınızı değalışveriştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız derunin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun başlangıçlıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz uydurmaca e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurmaca maillerdir. Tetik bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde arz alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Izlemeçi arttırmak derunin kullanılan web siteleri ya da taşınabilir uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseriya Instagram birliksı istediği derunin şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir şahıs şifrenizi çkaldırmak derunin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize saldırıcı “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun derunin de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişuz farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Ne Sonuç Cebinır?
Instagram hesabı çkırmızıınan ya da hacklenen kişiler derunin ne günah ki çok bir küme racon bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok bir küme destek sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diye gerçekte sair kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Yol: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama birliksı almaya çkırmızıışın. şayet şifre sıfırlama birliksı gelirse derhal şifreyi değalışveriştirin ve takkadak peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Yol: Instagram hesabınız çkırmızıındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tahmin şifreniz değalışveriştiğinde veya kullanıcı adınız değalışveriştiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu değalışveriştirirler. Instagram tarafından geldiğine sakıncasız başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı değalışveriştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değalışveriştiren sen değilsen, hesabını güvene kırmızı” ya da gâh “değalışverişikliği anlayışsız kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız yalnız ekseriya saldırganlar elektronik posta adresini değalışveriştirdiği derunin sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “asayiş kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://yagliboya.name.tr/ https://sekertuketimi.name.tr/ https://avm.name.tr/ https://kasadorseimalati.name.tr/ http://dropshipping.name.tr/ Heets Sigara Fiyat instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
Puff Bar
takipci satin al